All for Joomla All for Webmasters

BAGAŽAS

Bagažas

Kasmet keliautojų skaičius tik auga, todėl visai nesvarbu keliaujate darbo reikalais, ar atostogų su šeima. Labai svarbu žinoti, kokios yra Jūsų pasirinktos aviakompanijos bagažo nuostatos. Jūsų patogumui surinkome pagrindinių aviakompanijų, veikiančių Lietuvoje bagažo reikalavimus. Saugios kelionės!

 

airBaltic

 

Tai – Latvijos skrydžių bendrovė, siūlanti pigiausius skrydžius iš visų Baltijos valstybių į daugiau nei 50 Europos ir kitų šalių. Iš Lietuvos šios avialinijos tiesioginius reisus siūlo į Amsterdamą, Berlyną, Taliną, Rygą bei Stokholmą. Tad jei keliaujate viena iš airBaltic siūlomų krypčių, privalote žinote, kad į lėktuvo saloną su savimi galite įsinešti rankinį bagažą, kurio matmenys ne didesni nei 55x40x20 cm ir vieną asmeninį (rankinę, kompiuterio krepšį, fotoaparato krepšį, skėtį) bagažą, kurio matmenys neviršija 30x40x10 cm. Bendras šių bagažų svoris negali būti didesnis nei 8 kg. Registruotojo bagažo kainos prasideda nuo 19.99 € už skrydį į vieną pusę, jo išmatavimai – 100x80x50 cm, o svoris – iki 20 kg.

 

 

Wizz Air

 

Šios Vengrijos pigių skrydžių avialinijos siūlo per 500 maršrutų iš 27 bazių Europoje. Tačiau kompanija taiko kiek kitokius bagažo reikalavimus, nei įprasta. Pasirinkus skristi su Wizz Air, į lėktuvo saloną jums nemokamai bus leidžiama įsinešti tik mažą orlaivio salono bagažą, kurio matmenys ne didesni nei 42x32x25 cm, o norint su savimi turėti didesnį orlaivio salono bagažo vienetą, kurio matmenys yra 56x45x25 cm, turėsite papildomai sumokėti nuo 14 €, skrydį užsisakant internetu. Registruoto, 23 kg bagažo vienetas kainuoja nuo 31 € skrydžiui į vieną pusę, o jo matmenys negali viršyti 149x119x171 cm. 32 kg, tačiau tokių pat matmenų registruotasis bagažas jums kainuos nuo 41 € skrydžiui į vieną pusę.

 

 

Ryanair

 

Lietuvių viena mėgiamiausių pigių skrydžių kompanijų – Ryanair – yra Airijoje įkurta kompanija, kuri per trumpą laiką buvo tituluota populiariausiomis oro linijomis visame pasaulyje. Bendrovė vykdo daugiau nei 1600 skrydžių iš 74 bazių. Keliaujant su Ryanair viena iš siūlomų krypčių, nepamirškite, kad į salono vidų su savimi galite neštis ne daugiau kaip 10 kg sveriantį bagažo vienetą, kurio išmatavimai yra 55x40x20 cm ir vieną mažą krepšį, neviršijantį šių išmatavimų: 35x20x20 cm. Norint su savimi gabenti registruotą bagažą, galite rinktis iš dviejų tipų: 15 arba 20 kg. Lengvesnio bagažo kaina – nuo 35 € skrydžiui į vieną pusę, o sveriantis 20 kg jums atsieis nuo 45 €.

 

Turkish Airlines

 

Viena didžiausių skrydžių bendrovių ne tik Turkijoje, tačiau ir visoje Europoje savo paslaugas teikia dar ir Afrikoje, Amerikoje, Azijoje bei Australijoje. Jei renkatės keliauti šiomis, daug skrydžių krypčių siūlančiomis oro linijomis, pasitikrinkite leidžiamus bagažo svorius ir matmenis. Ekonominės klasės keleiviai su savimi į orlaivio vidų įsinešti gali vieną, iki 8 kgsveriantį lagaminą, kurio matmenys neviršija 55x40x23 cm, o verslo klasės keleiviai – 2 tokio rankinio bagažo vienetus. Papildomai galima turėti vieną iš šių asmeninių daiktų: rankinę, fotoaparato ar nešiojamojo kompiuterio dėklą, planšetę arba skėtį. Registruoto bagažo visų kraštinių suma, kaip įprasta, neturi viršyti 158 cm. Ekonominės klasės keleiviai, skrendantys iš Vilniaus, gali turėti iki 30 kg, o verslo – gali gabenti iki 40 kg sveriantį registruotąjį bagažą.

 

 

Daugiau informacijos apie bagažo reglamentavimą galite rasti ir Novaturo internetinėje svetainėje. 

Gerų kelionių! 

 

Palaikykime ryšį!

Mes Facebook’e

© Bestservis 2016