All for Joomla All for Webmasters

CABACUM PLAZA

Pažink Bulgariją pigiau!

Pažinkite Bulgariją pigiau su CABACUM PLAZA viešbučiu!

Žemėlapis

Viešbutis

 

Viešbučio vieta:
Apie 22 km iki Varnos oro uosto, apie 15 km iki Varnos miesto centro, apie 3 km iki Auksinių kopų kurorto, Čaika Žurnalist kurortiniame rajone.

Viešbutis:
Pastatytas 2016 metais. Bendras plotas 1000 kv.m. Viešbutis yra sudarytas iš vieno 5-ių aukštų pastato. Viešbutyje yra 46 numeriai:
One Bedroom Apartment tipo numeriai (miegamasis su dvigule lova ir svetainė su išlankstoma sofa, valgomuoju stalu ir įrengta virtuvės zona (kaitlentė, gartraukis, mikro bangų krosnelė, šaldytuvas, elektrinis virdulys, indai), atskirta durimis, maks. 2+2 arba 3 asm., 75 kv.m),
Two Bedroom Apartment tipo numeriai (2 miegamieji su dvigulėmis lovomis kiekviename, svetainė su išlankstoma sofa, valgomuoju stalu ir įrengta virtuvės zona (kaitlentė, gartraukis, mikro bangų krosnelė, šaldytuvas, elektrinis virdulys, indai), atskirta durimis, maks. 4+2 arba 3 asm., 110-115 kv.m).

Numerių tipai

 • Two Bedroom Apartment
 • One Bedroom Apartment

Maitinimas

 • RO
 • BB

Numeryje

 • patalynės keitimas: kas 2 dienas
 • rankšluosčių keitimas: kas 2 dienas
 • numerių tvarkymas: kasdien
 • šlepetės
 • balkonas
 • plaukų džiovintuvas: yra
 • dušas
 • internetas: Wi-Fi nemokamai
 • chalatas
 • oro kondicionierius: individualus
 • televizorius: yra

Vaikams

 • žaidimų aikštelė
 • skyrius vaikams pagrindiniame baseine

Viešbučio teritorijoje

 • barai: 1
 • belaidis internetas nemokamai
 • baseinai: 1
 • automobilių stovėjimo aikštelė už papildomą mokestį
 • prie baseino: paplūdimio rankšluosčiai nemokamai
 • prie baseino: skėčiai, gultai – nemokamai

Paplūdimys

 • smėlio
 • miesto
 • paplūdimyje: skėčiai, gultai, čiužiniai už papildomą mokestį

Vaikai nuo 8 mėn. iki 3 metų

 • lovelė: pagal atskirą užklausimą, nemokamai

 

 

Kviečiame pažinti Bulgariją pigiau!

 

 

Nes dabar visiems, užsisakiusiems keliones ir apsigyvenant viešbutyje CABACUM PLAZA Bulgarijoje, suteikiama nuolaida ekskursijoms:

 • Suteikiama 30 eurų nuolaida suaugusiam ir 15 eurų nuolaida vaikui, jeigu viešbutyje apsistojama 10 ir daugiau naktų laikotarpiais: š.m. liepos 5 – 15 d. ir š.m. rugpjūčio 27 – rugsėjo 8 d.
 • Suteikiama 30 eurų nuolaida suaugusiam ir 15 eurų nuolaida vaikui, jeigu viešbutyje apsistojama 7 naktims ir daugiau laikotarpiu š.m. liepos 16 d. – rugpjūčio 26 d.

Akcijos sąlygos:

 • Norint pasinaudoti viešbučio suteiktomis nuolaidomis ekskursijoms, su savimi reikia turėti skrajutę, kuri pridėta prie kelionės dokumentų. Ją reikia pateikti susitikus su gidu.
 • Jeigu ekskursija kainuos daugiau nei 30 eurų, reikės mokėti tik skirtumą.
 • Jeigu ekskursija kainuos iki 30 eurų, mokėti nereikės.
 • Nuolaida į pinigus nekeičiama ir skirtumas tarp ekskursijos kainos ir skrajutės suteikiamos nuolaidos negrąžinamas.

 

Nuolaidos taikomos visoms Bulgarijos ekskursijoms:

 

Ekskursijų programa ir kainos Auksinių kopų, Šv. Konstantino ir Elenos regionuose

 

Ekskursija Vykdoma Kaina Trumpas aprašymas
Suaugęs Vaikai (2-11 m.)
STAMBULAS Ketvirtadienis, 200 lv 100 lv 1 diena : Išvykimas vėlai vakare; atvykimas į Stambulą ryte. Hipodromo, Mėlynosios mečetės “Sultan Ahmet” lankymas. Pažintinė ekskursija autobusu po miestą su persikėlimu per Bosforo sąsiaurį. (Papildoma ekskursija: “Stambulas naktį”- vakarienė ir pramoginė programa). Nakvynė.
(2 DIENOS) Sekmadienis 103 € 51 € 2 diena: Pusryčiai; laisvas laikas; galimybė už papildomą mokestį aplankyti Dolma Bahčė rūmus, Karijos bažnyčių kompleksą, “Minia Tiurk” kompleksą, Pasaulinę patriarchiją, Šv. Sofijos soborą, Egipto turgų, plaukimas per Bosforą kateriu. Pietūs ir vakarienė už papildomą mokestį. Išvykimas vakare.
STAMBULAS Antradienis, 137 lv 69 lv Išvykimas vėlai vakare; ryte atvykimas į Stambulą; lankytinos vietos: Mėlynoji mečetė “Sultan Ahmet” , senasis bizantiškasis Hipodromas, pirmasis senojo karališkųjų rūmų “Top Kapi” kiemas – vieta, iš kurios ankščiau valdė Osmanų imperija; apsilankymas azijinėje dalyje ir “Livinson” odos parduotuvės lankymas; pietūs; laisvas laikas muziejų ir parduotuvių lankymui.
(1 DIENA, SU PIETUMIS) Penktadienis 71 € 35 €
Vėlai vakare atvykimas į viešbutį.
* Į kainą neįskaičiuota papildomos ekskursijos ir įėjimo į muziejus mokesčiai (apmokami vietoje).
PLOVDIVAS – RILOS VIENUOLYNAS – RUPITĖ – SOFJA (2 DIENOS) Trečiadienis 238 lv 150 lv 1 diena: Išvykimas į Plovdivą. Pasivaikščiojimas po architektūrinį rezervatą “Senasis Plovdivas”,aplankant Antikinį Romos Filipopolio miesto teatrą. Pietūs. Laisvas laikas. Išvykimas į Rilos vienuolyną. Apsilankymas vienuolyne. Vakarienė ir nakvynė netoli vienuolyno.
122 € 77 €
2 diena:Pusryčiai. Apsilankymas rytinėse vienuolyno cerkvės pamaldose. Išvykimas į Rupitę, įsikūrusį vulkano krateryje, po kurio išsiveržimo, anot Vangos, senovėje buvo įsikūrę kaimeliai. Ši žemės vieta turi išskirtinę energetiką. Šioje vietovėje įsikūrė Vanga su savo šeima ir dabar ši vieta yra laikoma išgyjimo simboliu. 1992 metais ji pastatė šventyklą Šv.Petro Bulgaro, kurioje kasdien apsilanko šimtai lankytojų tam, kad atiduotų pagarbą Vangai. Aplankykite šią stebuklingą vietą, kuri yra pilna ramybės ir tylos. Pietūs. Išvykimas į Sofiją. Panoraminė miesto ekskursija. Pasivaikščiojimas po centrinę sostinės dalį, aplankant Šventyklą-paminklą Aleksandro Nevskovo ir Rusišką cerkvę. Laisvas laikas. Išvykimas į Varną.
DRYANOVSKI VIENUOLYNAS –„BAČO KIRO“ URVAS – ETYR – SIPKA – VELYKO TYRNOVO Sekmadienis Su vakariene: Su vakariene: Jūsų laukia nuostabi Stara Planina kalnų grandinės gamta, senovinės architektūros balkanų miestelių ir kaimų žavesys, stulbinantys urvų dariniai ir vieno įspūdingiausių Bulgarijos urvo labirintai, legendinės Šipkos šlovė ir narsa. Vaizdingame kalnų upės kanjone lankysimės Dryanovskio vienuolyne ir “Bačo Kiro” urve. Pietūs organizuojami tvyrančiame gaiviame kalnų ore, nacionaliniame restorane viename iš lankytinų kaimų. Vėliau lankysimės pirmame šalyje architektūriniame-etnografiniame muziejuje po atviru dangumi “Etyra”: pažintis su 18-19 amžiaus Atgimimo laikotarpio namų architektūra, techninėmis to laikmečio sąlygomis, vandentiekiu ir amatais. Vykstama į rusų kariuomenės generolo Stoletovo vardu pavadintą viršukalnę. Grįžtame į Velyko Tyrnovo miestą – antrąją Bulgarijos karalystės sostinę. Carevec viduramžių pilies apylinkių lankymas, pasivaikščiojimas senamiestyje. Laisvas laikas. Vakarienė, jeigu pasirinktoje pogramoje įtraukta į kainą. Grįžimas. Pastaba: Ekskursija baigiasi apie 23:30 val. Į kainą įtraukti pietūs.
(SU VAKARIENE, BE VAKARIENĖS) 150 lv / 77 € 80 lv / 41 €

Be vakarienės: Be vakarienės:
130 lv / 67 € 72 lv / 37 €
SOZOPOLIS – NESEBARAS Pirmadienis, Penktadienis Su pietumis: Su vpietumis: Ryte išvykstama į Sozopolį, pačią seniausią graikų koloniją 610 m. prieš Kr. Įkurtas Burgo pietuose, traukia turistus ne tik senais Sozopolio namais ir antikiniais pastatų griūvėsiais ir vienuolynais, bet ir ramybės bei dvasingumo pojūčiu. Viena iš didžiausių lankytinų vietų Sozopolyje pavadinta “Gelbėjimo miestu”- tai daugiausiai šventyklų, kurios suteikia miesto padangei papildomo žavesio. Netoli jų stovi Šv. Jurgio šventykla, kurioje turistai gali išvysti dalelę šventojo kryžiaus, o taip pat ir Šv. Kirilo ir Šv. Jono Krikštytojo relikvijas, kurios buvo nesenai atrastos netoliese esančioje “Šv. Jono” saloje.
(SU PIETUMIS, BE PIETŲ) 96 lv / 50 € 48 lv / 25 €
Vėliau vienos valandos jūrinė kelionė laivu aplink gyvenamąsias “Šv. Jono” ir “Šv. Petro” salas, irš kur atsiveria, kvapą užgniaužianti, graži pietinės Bulgarijos pakrantės panorama. Pietūs laive.
Be pietų: Be pietų:
78 lv / 40 € 39 lv / 20 € Ekskursija tęsiasi aplankant Nesebaro miestą- vieną iš seniausių miestų Europoje, įsikūrusį mažame ir gražiame pusiasalyje, kuris yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Senasis Nesebaras- žymus dėl savo skirtingų epochų ir civilizacijų kultūrinų atradimų- trakijiečių, graikų, romėnų, bizantiečių ir bulgarų. Pasivaikščiojimas siauromis, akmenimis grįstomis gatvelėmis, pro viduramžių cerkves ir bazilikas, storas tvirtovės sienas, akmenines tvoras, medinius namus, sukuria unikalų romantikos pojūtį.
Grįžimas atgal į kurortą vakarienei.
NESEBARAS Pektadienis Su vakariene: Su vakariene: Nesebaras-vienas iš seniausių miestų Europoje, įsikūręs gražiame pusiasalyje ant pietinės Juodosios jūros pakrantės, žymus savo unikalia bulgariškąja Renesanso architektūra, siauromis, akmenimis grįstomis gatvėmis ir skirtingų epochų ir civilizacijų kultūriniais atradimais-trakijiečių, graikų, romėnų, bizantiečių ir bulgarų. Ekskursija supažindins turistus su senąja Nesebaro namų architektūra, krikščioniškomis bažnyčiomis. Apsilankymas architektūriniuose ansambliuose ir cerkvėse. Vakarienė restorane . Laisvas laikas.
(SU VAKARIENE, BE VAKARIENĖS) 70 lv / 36 € 35 lv / 18 €

Be vakarienės: Be vakarienės:
59 lv / 31 € 30 lv / 16 €
NEPAPRASTAS SRAIGIŲ PASAULIS Trečiadienis 50 lv 25 lv Ši ekskursija Jums suteiks ne tik žinių apie Bulgarijos istoriją tačiau ir apsilankysite sraigių auginimo fermoje, kuri neseniai atvėrė savo duris lankytojams. Pabusvosime istoriniame komplekse “Ongl”, kuriame išgirsite pasakojimus ir legendas apie bulgarų atsiradimą šiose žemėse ir bulgarų kalbos ištakas. Sekantis sustojimas sraigių fermoje “Eko-Telus”, kuri pastatyta ekologiškai švarioje vietovėje netoli Kaliakra draustinio. Išgirsite daugybę informacijos apie sraiges, jų auginimo ypatumus ir platų jų panaudojimą kulinarijoje, kosmetikos ir medicinos pramonėje. Dalyvausite patiekalų iš sraigių degustacijoje, pagamintų pagal tradicinę italų ir prancūzų virtuvę kartu su parinktu bulgarišku vynu.
26 € 13 €
BALČIKAS – KALIAKRA Pirmadienis, 52 lv 28 lv Apsilankymas parko architektūriniame komplekse Balčiko mieste, įtraukiant Rumunijos karalienės Marijos vasaros rūmus ir Botanikos sodą, kuriame yra apie 3000 augalų rūšių, iš kurių įspūdinga didėlė kaktusų kolekcija. Kelyje apžiūrima tradicinės bulgarų keramikos amatininkų darbai. Vėliau apsilankymas Kaliakros kyšulyje, žymiame savo grožiu ir kultūriniu senovės atradimu.
27 € 14 €
Ketvirtadienis
BALČIKAS – KALIAKRA – FOLKLORINIS VAKARAS Trečiadienis, 90 lv 45 lv Apsilankymas parko architektūriniame komplekse Balčiko mieste, įtraukiant Rumunijos karalienės Marijos vasaros rūmus ir Botanikos sodą, kuriame yra apie 3000 augalų rūšių, iš kurių įspūdinga didėlė kaktusų kolekcija. Kelyje apžiūrima tradicinės bulgarų keramikos amatininkų darbai. Vėliau apsilankymas Kaliakros kyšulyje, žymiame savo grožiu ir kultūriniu senovės atradimu. Vakarienė nacionalinio stiliaus restorane, gausi folklorinė programa, nestinarų šokių ant karštų anglių pasirodymas, diskoteka. Grįžimas vėlai vakare į viešbutį.
47 € 23 €
Šeštadienis
AKMENŲ MIŠKAS – PLAUKIMAS VALTIMIS KAMČIJOS UPE – KAIMAS SOLNIKAS Pirmadienis, Ketvirtadienis 75 lv 38 lv Ekskursija sujungianti grožį ir išgyjimo energiją iš gamtos objektų, ir savitą svetingą kaimo namų atmosferą. Kelionė prasideda apsilankant gamtos fenomene- Akmenų miške ( Stovintys akmenys). Vėliau turistai išvyksta į Solniko vaizdingą kaimelį. Svečiuose pas senelę Radki ir jos šeimą, Jūsų laukia naminis vynas ir skanus maistas, vietinis humoras ir gyva liaudies muzika, pažintis su tradicijomis ir papročiais. Čia svečiai pasivažinės išmargintuose vežimuose, paragaus naturalaus medaus ir naminio majonezo, susipažins su naminės raki gamyba, pasivaikščios po daržovių sodus, pamatys ūkiuose auginamus gyvūnus. Ekskursija baigiama pasiplaukiojimu Kamčijos upe Langozos gamtos rezervate. Grįžimas į viešbutį po pietų.
(SU PIETUMIS) 39 € 20 €
ALADŽOS VIENUOLYNAS – AKMENŲ MIŠKAS – VARNA Antradienis, 40 lv 20 lv Programa prasideda Aladžos vienuolyno apžiūra – paslaptingas vienuolynas iš akmenų, pastatytas XII – XIV a. Vėliau unikali šviesų impresija akmenų fone, kuri papasakoja apie Sarmatijos jūros praeitį, prie kurios buvo įsikūrusi didžioji Europos dalis prieš milijonus metų, apie Bulgarijoje įsikūrusias senąsias civilizacijas ir apie vienuolių įsikūrimą akmeniniame Aladžos vienuolyne. Apsilankankysite gamtos fenomene- Akmenų miške (Stovintys akmenys). Vėliau panoraminė ekskursija po Varną ir prekybos centro lankymas.
21 € 11 €
Penktadienis
ALADŽOS VIENUOLYNAS – ŠVIESŲ ŠOU – VYNO DEGUSTACIJA – VAKARINĖ VARNA Trečiadienis 64 lv 32 lv Ekskursija siūloma po vakarienės, išvykstant į mielą kelionę, jungiančią šviesos šou fone senovinių olų ir vakarinės Varnos ugnis ir skonį bei Bulgariškų vynų aromatą. Programa prasideda Aladžos vienuolyno apžiūra – paslaptngas vienuolynas iš akmenų, pastatytas XII–XIVa. Vėliau, unikali šviesų impresija akmenų fone, kuri papasakoja apie senovinės Sarmatijos jūros praeitį, prie kurios buvo įsikūrusi didžioji Europos dalis prieš 20 milijonų metų, apie Bulgarijoje įsikūrusias senąsias civilizacijas ir apie vienuolių įsikūrimą akmeniniame Aladžos vienuolyne. Vėliau panoraminė ekskursija po vakarinę Varną ir degustacija jaukiame vyno rūsyje. Vyno mylėtojų ir vertintojų kompanijoje, svečiams pateikiamas skanus vynas ir patraukliai papasakojama apie bulgariško vyno gamybą. Siūlomi šalti užkandžiai. Apie vyną kalbėt – gerai, o ragaut – dar geriau. Galimybė nusifotografuot Varnos centre Katedros fone. Ekskursija baigiasi apie vidurnaktį.
33 € 17 €
BUKAREŠTAS Šeštadienis 110 lv 59 lv Bukareštas – parkų ir ežerų, plačių ir apželdintų prospektų, perpintų architektūros stilių miestas. Kadaise šis miestas buvo vienas turtingiausių rytų Europoje. Ne veltui jis buvo vadinamas “Rytų Paryžiumi”. Ekskursijos metu pasižvalgysime po miestą ir aplankysime unikalų rumunų liaudies buities muziejų. Sustosite nusifotografuoti panoraminėse vietose, papietausite ir turėsite laisvo laiko pirkiniams. Autobusu pravažiuodami matysite Uniri aikštę, Universiteto aikštę, Aviatorių bulvarą, Triumfo arką, Pergalės bulvarą, Viktorijos aikštę, Ateneumą, Sąjungos aikštę, Revoliucijos aikštę, Parlamento rūmus – vieną didžiausių administracinių pastatų pasaulyje, pasivaikščiosite Patriarchų kalne ir istoriniu miesto centru Lipschani. Rumunų liaudies buities muziejaus po atviru dangumi lankymas, kuris išsidėstęs žaliojoje zonoje, Cherestreu ežero pakrantėje. Jame eksponuojama apie 300 unikalių liaudies buities reikmenų ir architektūros nuo 15 amžiaus iki šių dienų.
57 € 31 €
KAMČIJA – LANGOZA Sekmadienis 89 lv 45 lv Maršrutas per Langozos rezervatą, kuris yra padengtas lapuočių miškais, vynuogių krūmynais ir retais augalais. Taip pat čia yra Kamčijos upė, kuri Jus pakerės vaizdingais paplūdimiais ir įspūdingais vaizdais. Pasiplaukojimas upe unikalioje gamtoje, kuri buvo praminta “Bulgarijos Amazone”. Sustojimas restrane, kuriame Jūs paragausite skanaus bulgariško rūgusio pieno su miško uogų uogiene. Vėliau Jūsų nuotaiką pakels “safaris”. Prie medžiotojų namelio Jus sutiks su duona ir druska. Čia turėsite galimybę pašaudyti iš pneumatinio ginklo ir lanko. Smagiai praleistas laikas Jums visada primins Bulgariją.
46 € 23 €
MIŠKO ŠVENTĖ Ketvirtadienis, 60 lv 36 lv Jūsų laukia vakarienė nacionaliniame restorane. Raudonas ir baltas vynas tekės tiesiai iš statinių. Turtinga folklorinė programa, nestinarų šokiai ant žarijų, animacinė programa, gyva muzika ir diskoteka.
31 € 16 €
Penktadienis
PAŽINTINĖ EKSKURSIJA VARNOJE Šeštadienis 50 lv 25 lv Panoraminė ekskursija po jūrinę sostinę su apsilankymu “Šv.Mergelės ėmimo į dangų “sobore-antrame pagal dydį Bulgarijoje po “Šv.Aleksandro Nevskio” Sofijoje. Laisvas laikas pasivaikščiojimui po miestą. Gražus derinys tarp žaliojo pajūrio parko ir pesčiųjų alėjų palei jūrą su daugybe restoranų, barų ir diskotekų. Yra galimybė apsipirkti “Grand MALL Varna”.
26 € 13 €
BUKAREŠTAS Pirmadienis 245 lv 123 lv 1 diena: Išvyimas anksti ryte. Panoraminė ekskursija autobusu po Bukareštą. Etnografinio muziejaus lankymas. Atvykimas į Sinajaus miestą bei apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė. Nakvynė.
(2 DIENOS) 126 € 63 € 2 diena: Sinajaus vienuolyno lankymas (pastatytas 1695 metais). Drakulos pilies lankymas. Pietūs. Laisvas laikas. Karolio pirmojo vasaros rezidencijos, vienos gražiausių Europos pilių, Peleš lankymas. Ekskursija autobusu (2 dalis) po Bukareštą. Grįžimas į kurortą.

Vandens pramogų ir aktyvaus poilsio ekskursijos

Ekskursija Vykdoma Kaina Trumpas aprašymas
Suaugęs Vaikai (2-11 m.)
VARNA – DELFNARIUMAS – „VARNA LAND“ Antradienis, Sekmadienis 55 lv 37 lv Apsilankymas talentingų delfinų ir jų trenerių pasirodyme, Varnos delfinariume. Panoraminė ekskursija po miestą. Autobusas atveža mus iki pramogų parko Varna-lendo, įkurto pačioje Pajūrio parko širdyje ir netoli nuo miesto centro. Vėliau laisvas laikas: turistai gali pasivaikščioti po žaliąsias parko alėjas, po pėsčiųjų gatveles apsipirkimui arba pasilikti pačiame Varna-lende. Čia siūlomos pramogos bet kokio amžiaus žmonėms-galimybė paplaukioti valtelėmis ir vandens dviračiais-katamaranais po mažą ežerą, skirtingi atrakcionai: supynės, karusėlės, batutai, pripučiamieji kalneliai, traukinukai, šaudykla ir kiti.
29 € 19 €
SAFARIS VISUREIGIAIS Kasdien 68 lv 34 lv18 Egzotnė kelionė visureigiais po unikalią gamtą, šaudymas iš pneumatinio ginklo, iškyla miške, animacija.
(SU PIETUMIS) 35 € €
„QUAD SAFARI“ Kasdien (išskyrus VII) Keleivis: – Atrakcionas – ATV keturračių valdymas – vėsioje miško vietoje. Kontaktas su gamta pačiu populiariausiu būdu. Sunkiai pasiekiamos vietos, upės, pakilimai, medžiai – viską galima įveikt. Ši nauja patirts sukels Jums nepamirštamus įspūdžius. ATV keturračio – KXR250 modelis – sužavės Jus savo jėga ir nepakartojamu valdymu kelyje ir ne kelyje. Jūs galėsite įveikt
(KELEIVIS / VAIRUOTOJAS) 47 lv / 25 € tai, kas Jums atrodė neįmanoma. Atrakciono trukmė – 2 valandos 15 minučių, iš kurių „quadbike“ valdymas su instruktoriumi – 1 valanda. Priimkite gražios Bulgarijos gamtos iššūkį.

Vairuotojas:
68 lv / 35 €
VANDENS PRAMOGŲ PARKAS „AQUAPOLIS“ Kasdien 33 lv 16 lv Aquapolis – gražiausias vandens parkas vakarų Europoje, taip pat pirmasis Bulgarijoje, su unikaliu Viduržiamio jūros regiono stiliumi. Pats parkas yra pastatytas miške su vaizdu į jūrą. Plotas užima 40 000 kvadratinių metrų. Tai formuoja natūralaus nuotykių parko įvaizdį su dirbtinai tikroviškais sukurtais elementais- antikinės stilistikos bokštai, griuvėsiai, fontanai ir kriokliai . Šalia įėjimo yra specialiai alpinizmui pritaikyta uola.
17 € 9 €
KRUIZAS SU SAULĖLYDŽIU Kasdien 75 lv 49 lv Saulei leidžiantis mėgausitės pasiplaukiojimu laivu Varnos įlankoje. Profesionalus somelje praves Jums vyno degustaciją. Išgirsite pasakojimą apie vyndarystę Bulgarijoje. Naktinis Varnos lankymas.
39 € 25 €
PIRATŲ VAKARĖLIS Antradienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis, Sekmadienis 59 lv 30 lv 3 valandų trukmės pasiplaukiojimas po jūra su jachta, specialiai paruošta jūros kovai. Pietūs jachtoje kartu su įskaičiuotais į kainą gėrimais. Animacija.
31 € 16 €
ŽVEJYBA Trečiadienis, Ketvirtadienis, Šeštadienis, Sekmadienis 49 lv 25 lv Pervežimas autobusu iki jachtos, plaukimas iki žvejybai tinkamos vietos. Apmokymai ir įrangos suteikimas, pietūs laive. Gėrimai įskaičiuoti į kainą.
26 € 13 €

Užklausa dėl kelionės

Patikslinkite savo pageidavimus dėl kelionės (kelionės data, trukmė, keliautojų amžius ir skaičius)

Gavę Jūsų užklausą susisieksime tą pačią darbo dieną ir paruošime jums tinkamą kelionės pasiūlymą.

Jei norite atsakymo greičiau - skambinkite telefonais:
+370 682 55295

Palaikykime ryšį!

Mes Facebook’e

© Bestservis 2016