All for Joomla All for Webmasters

PRIVATUMO POLITIKOS IŠPLĖSTINĖ VERSIJA

MŪSŲ PRIVATUMO PRINCIPAI

 

Jūsų privatumą mes vertiname rimtai ir duodame Jums 4 pažadus:

 

Mes VISADA užtikrinsime, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi laikantis galiojančių duomenų apsaugos įstatymų reikalavimų.

Mes VISADA pateiksime Jums išsamią ir skaidrią informaciją, kaip ir kokiais tikslais tvarkome Jūsų asmens duomenis. Tai apima Jūsų informavimą apie tai, kokius duomenis apie Jus renkame, ką su jais darome, su kuo jais dalijamės ir į ką turėtumėte kreiptis, jei Jums kiltų klausimų.

Mes VISADA imsimės visų protingų priemonių, kad apsaugotume Jūsų asmens duomenis ir užtikrintume, kad jų nepasiektų tokios teisės neturintys asmenys.

Mes VISADA nedelsiant atsakysime į Jūsų klausimus apie asmens duomenų tvarkymą.

 

Mūsų Privatumo politika

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018 m. gegužės 25 dieną.

Mes saugome Jūsų privatumą ir užtikriname, kad Jūsų asmens duomenys būtų apsaugoti.

Šioje Privatumo politikoje paaiškiname, kokius asmens duomenis mes renkame, kaip juos tvarkome bei saugome, teikdami savo siūlomas paslaugas. Tai apima informaciją, gautą teikiant paslaugas klientams ir internetu per svetainę www.bestservis.lt, ir trečiųjų šalių platformas („Svetainės“).

Ši Privatumo politika taip pat taikoma mūsų tiksliniam turiniui, įskaitant internetinius pasiūlymus, kuriuos, naršydami internete, galite matyti trečiųjų šalių svetainėse, platformose ir programėlėse („Trečiųjų šalių svetainės“). Atkreipiame dėmesį, jog šios Trečiųjų šalių svetainės gali turėti savo atskirą privatumo politiką ir sąlygas. Maloniai prašome perskaityti jas prieš naudojantis šiomis Trečiųjų šalių svetainėmis.

 1. KAS YRA ATSAKINGAS UŽ JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ?

Mes, UAB „Best servis“ (toliau „Best servis“ arba „mes“), esame atsakingi už Jūsų asmens duomenų tvarkymą mūsų Svetainėje, duomenų bazėse ir kt.

 

 1. KAIP GALIU SUSISIEKTI SU ATSAKINGU UŽ DUOMENŲ APSAUGĄ ASMENIU?

Jei turite klausimų, susijusių su tuo, kaip mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, galite kreiptis į mūsų atsakingą už duomenų apsaugą asmenį tel. +370618 26801 ar el. paštu jolita@bestservis.lt arba paštu: Jonavos g. 6-5, LT-44269, Kaunas.

 1. KAS YRA ASMENS DUOMENYS?

Asmens duomenys yra informacija, pagal kurią galima tiesiogiai ar netiesiogiai Jus identifikuoti („asmens duomenys“). Tai paprastai apima Jūsų vardą, pavardę, adresą, gimimo datą, asmens kodą (užsakant lėktuvo bilietus), asmens dokumento Nr., dokumento galiojimo datą, el. pašto adresą, telefono numerį, tačiau taip pat gali apimti IP adresą, pirkimo įpročius.

 

 1. KAS NUTINKA, KAI JŪS PATEIKIATE MUMS SAVO ASMENS DUOMENIS ARBA MES GAUNAME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS KITU BŪDU?

Mes renkame Jūsų asmens duomenis tiesiogiai keletu būdų, pvz., kai Jūs pateikiate mums savo asmeninę informaciją, teikdami užklausą mūsų Svetainėje, iš mūsų pirkdami prekes ir paslaugas, pildydami klausimynus ar susisiekdami su mūsų darbuotojais.

Kai mums pateikiate savo asmens duomenis, mes juos tvarkome šioje Privatumo politikoje apibrėžtais tikslais ir tvarka. Jei nenorite, kad taip tvarkytume Jūsų asmens duomenis, maloniai prašome jų mums nepateikti.

Mes taip pat galime gauti Jūsų asmens duomenis iš kitų šaltinių, įskaitant komercinio sektoriaus duomenų šaltinius, pvz., viešas duomenų bazes ir duomenų rinktuvus bei informaciją iš trečiųjų šalių. Jei nenorite, kad gautume Jūsų asmens duomenis iš kitų šaltinių, atitinkamiems šaltiniams nurodykite savo pageidavimus.

Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis tam, kad suteiktume Jums paslaugas, kaip paaiškinta toliau. Konkrečiais atvejais mes galime tvarkyti Jūsų asmens duomenis tik gavę Jūsų sutikimą, pvz., dažniausiai tada, kai tvarkome Jūsų asmens duomenis rinkodaros tikslams, naudojame slapukus ar vietovės duomenis. Kitais atvejais mes galime vadovautis kitu teisiniu Jūsų asmens duomenų tvarkymo pagrindu, pvz., vykdydami sutartį su Jumis, Jūsų pateiktą užsakymą ar turėdami kitų teisėtų interesų, pvz., siekdami nusikaltimų prevencijos.

Tvarkydami Jūsų asmens duomenis su Jūsų sutikimu, mes paprašysime Jūsų sutikimo konkrečiam duomenų tvarkymo tikslui. Mes taip pat prašysime Jūsų sutikimo, jeigu mums reikėtų Jūsų asmens duomenų kitiems, šioje Privatumo politikoje nenurodytiems tikslams.

Prašome peržiūrėti 6.1 skirsnyje pateiktą lentelę, kurioje rasite daugiau informacijos apie įvairius asmens duomenis, kuriuos galime rinkti, jų rinkimo tikslus ir teisinį šių duomenų tvarkymo pagrindą.

 

 

 1. KAS NUTINKA, JEIGU KLIENTAS YRA VAIKAS?

Mūsų Svetainė skirta suaugusiesiems, tačiau gali pasitaikyti atvejų, kai dalis klientų, kuriems dar nesukako 16 (šešiolika) metų, peržiūri informaciją mūsų Svetainėje. Jei mes žinome, kad klientui dar nesukako 16 (šešiolika) metų, mes nenaudojame tokio kliento asmens duomenų rinkodaros tikslams, išskyrus atvejus, kai gauname jų tėvų sutikimą.

Mes galime tvarkyti Jūsų asmens duomenis, kad patikrintume Jūsų amžių ir įgyvendintume tam tikram amžiui nustatytus ribojimus.

 1. KOKIAIS TIKSLAIS MES TVARKOME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

6.1. Mes tvarkome šias Jūsų asmens duomenų kategorijas tokiais tikslais:

6.1.1. Naršymas mūsų Svetainėje

Kokius asmens duomenis mes galime rinkti?

Informacija apie Jūsų naudojamą naršyklę, kai lankotės mūsų Svetainėje, Jūsų IP adresas ir įrenginio adresas, spustelėtos nuorodos, prieš mūsų Svetainę aplankytos kitos svetainės ir slapukais bei panašiomis sekimo priemonėmis surinkta informacija. Jūsų naudotojo vardas, profilio nuotrauka, lytis, ryšiai ir bet kokia kita informacija, kurią sutinkate bendrinti naudodamiesi trečiųjų šalių svetainėmis (pvz., kai „Facebook“ paspaudžiate „Patinka“).

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas?

Mes (ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjai, veikiantys mūsų vardu) naudojame slapukus ir panašias technologijas duomenims apie Jus tvarkyti, kai lankotės mūsų Svetainėje. Mes norime žinoti, ar mūsų Svetainėje lankėtės anksčiau ir kam teikiate pirmenybę, kad galėtume savo patirtį pritaikyti Jums.

Taip pat prašome peržiūrėti 6.2 skirsnį, kuriame rasite išsamesnės informacijos apie slapukus.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

Pasinaudokite Slapukų leidimo priemone, kad sužinotumėte apie kiekvieno slapuko saugojimo laikotarpį.

Koks yra teisinis duomenų tvarkymo pagrindas?

Jūsų prisijungimas prie mūsų svetainės www.bestservis.lt. Kai kuriais atvejais ir visada, kai tai leidžia įstatymai, remdamiesi Jūsų veiksmais laikysime, kad sutinkate su slapukų naudojimu. Atkreipiame dėmesį, jog turime tvarkyti pagrindinius Jūsų naršymo duomenis, kad suteiktume Jums pagrindines Svetainės funkcijas.

Jūs bet kada galite pakeisti savo slapukų nuostatas, pakeisdami savo naršyklės nuostatas.

6.1.2.  Pirkimas / sutikimas su paslauga

Kokius asmens duomenis mes galime rinkti?

Vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, gimimo data, asmens kodas, asmens dokumento Nr., dokumento galiojimo datą mobiliojo telefono numeris, užsakymų istorija, mokėjimų istorija, informacija apie mokėjimus (t. y. banko ar kredito kortelės duomenys), užsakymų istorija / norų sąrašas, lytis, Jūsų užsakymo vykdymo informacija ir kiti asmens duomenys, kuriuos savo noru pateikiate mums.

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas?

Mes apdorojame asmens duomenis, kad pateiktume Jūsų užsakytus prekes ir paslaugas.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

Tol, kol perkate pas mus.  Jei per 1 (vienerius) metus neįvyko jokių sandorių, panaikiname arba anonimizuojame Jūsų asmens duomenis, išskyrus atvejus, kai įstatymai nustato ilgesnį tokių duomenų saugojimo terminą.

Koks yra teisinis duomenų tvarkymo pagrindas?

Mes naudojame šią informaciją Jūsų užsakymui ar bet kuriai kitai Jūsų užsakytai paslaugai vykdyti (sutarčiai vykdyti).

 

6.1.3.  Klientų aptarnavimas

Kokius asmens duomenis mes galime rinkti?

Vardas, pavardė, mobiliojo telefono numeris, užsakymų istorija, mokėjimų istorija, informacija apie mokėjimus (t. y. informacija apie banką ar kredito korteles), užsakymų istorija / norų sąrašas, amžius / gimimo data, lytis, prašymo vykdymo informacija, skelbiami įrašai ir kitas turinys, kurį pateikiate mūsų Svetainėje, taip pat kita informacija, kurią pateikėte pirkdami ar užsakydami paslaugą, pateikdami užklausą.

 

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas?

Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, kai susisiekiate su mumis ir kai atsakome į Jūsų užklausas ir komentarus.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

Bendro pobūdžio užklausos ir komentarai, susiję su aptarnavimo problemomis, parduotuvės standartais, prekių pasiekiamumu ir kt., saugomi 1 (vienerius) metus nuo paskutinio susisiekimo su Jumis dienos. Susirašinėjimas, susijęs su žalos asmeniui padarymu, nelaimingais atsitikimais ir kitomis sveikatos ir saugumo problemomis, gali būti saugomas ilgiau, jei vyksta teisminiai ginčai ar susitarimai.

Koks yra teisinis duomenų tvarkymo pagrindas?

Jūsų užklausų, komentarų ir skundų apdorojimas Jūsų prašymu (iš sutarties arba iš kitų teisėtų veiksmų kilusios prievolės vykdymas).

6.1.4.  Sąskaitų faktūrų išrašymas

Kokius asmens duomenis mes galime rinkti?

Kliento kontaktiniai duomenys, tapatybės nustatymo duomenys, finansiniai duomenys (banko sąskaitos duomenys, sąskaitų-faktūrų numeriai).

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas?

Tvarkyti duomenis būtina siekiant įvykdyti užsakymo/sutarties, kurios šalis yra duomenų subjektas, finansinius įsipareigojimus.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

Sąskaitos faktūros (įskaitant kasos aparato kvitus, kurie laikomi sąskaitomis faktūromis) saugomos 10 metų nuo jų išrašymo datos.

Koks yra teisinis duomenų tvarkymo pagrindas?

Sąskaitų faktūrų tvarkymo pagrindas – Lietuvos Respublikos pridėtinės vertės mokesčio įstatymas, mūsų Apskaitos politika.

6.1.5. Nusikaltimų prevencija ir aptarnavimo paslaugos, pvz., skolų valdymas

Kokius asmens duomenis mes galime rinkti?

Vardas, pavardė,  el. pašto adresas, namų telefono ar mobiliojo telefono numeris, mokėjimo informacija (pvz., banko informacija), mokėjimų istorija, amžius.

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas?

Suteikti mūsų aptarnavimo paslaugas, įskaitant Jūsų pateiktų prašymų dėl paslaugų teikimo tvarkymą, sukčiavimo ir kitų nusikaltimų prevenciją, Jūsų tapatybės ir kredito / mokėjimo būsenos tikrinimą bei mokėjimo nurodymų vykdymą. Jūsų asmens duomenys, susiję su mokėjimo įvykdymu, gali būti persiųsti mokėjimo tarpininkams, siekiant mokėjimų įvykdymo, arba perduoti policijai sukčiavimo prevencijos tikslais.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

 

Tol, kol perkate pas mus. Jei per 1 (vienerius) metus neįvyko jokių sandorių, panaikiname arba anonimizuojame Jūsų asmens duomenis, išskyrus atvejus, kai įstatymai nustato ilgesnį tokių duomenų saugojimo terminą.

Koks yra teisinis duomenų tvarkymo pagrindas?

Skirta sukčiavimo  nustatymui ir prevencijai, siekiant užtikrinti, kad Jūsų tapatybė ir sandoriai būtų saugūs (derinant interesus su mūsų interesu apsisaugoti nuo sukčiavimo ir apsaugoti savo klientus).

Mes teikiame kitas aptarnavimo paslaugas, kad suteiktume Jums atitinkamas papildomas paslaugas (sutarties vykdymas).

 

 6.1.6 Kandidatų eiti pareigas arba dirbti darbą atranka

Kokius asmens duomenis mes galime rinkti?

Darbuotojas, vykdantis atranką, gali rinkti kandidato, pretenduojančio eiti pareigas arba dirbti darbus, asmens duomenis, susijusius su kvalifikacija, profesiniais gebėjimais ir dalykinėmis savybėmis, iš buvusio darbdavio prieš tai informavęs kandidatą, o iš esamo darbdavio – tik kandidato sutikimu. Esant poreikiui atrankos nepraėjusių kandidatų CV  įtraukti į potencialių darbuotojų duomenų bazę, iš kandidato gaunamas sutinkimas, kad su juo būtų susisiekta dėl kitų pozicijų.

Kandidatai, pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad jų pateikiami duomenys ir informacija yra tikslūs ir teisingi ir Bendrovė nėra atsakinga už perteklinių duomenų pateikimą ir tvarkymą, jei tokius duomenis kandidatas pateikia per neapdairumą. Kandidatas įsipareigoja informuoti Bendrovę apie pateiktų duomenų ar kitos susijusios informacijos pasikeitimus.

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas?

Vykdydama darbuotojų paiešką į laisvas darbo vietas, Bendrovė renka ir tvarko kandidatų, pretenduojančių eiti pareigas arba dirbti darbus (toliau – kandidatas) asmens duomenis. Taip bendrovė užtikrina savo interesą įdarbinti tinkamiausius pagal įgytą kvalifikaciją ir turimą patirtį darbuotojus.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

UAB „Best servis“ tvarko kandidato asmens duomenis ne ilgiau, nei to reikalauja nurodyti duomenų tvarkymo tikslai ar numato taikomi teisės aktai (1 mėn. po  darbo vietos užpildymo, arba nutraukus darbuotojų atranką).

Koks yra teisinis duomenų tvarkymo pagrindas?

Įdarbindama tinkamiausius pagal įgytą kvalifikaciją ir turimą patirtį darbuotojus Bendrovė užtikrina savo teisėtą interesą vykdyti veiklą.

 

6.2. Slapukai ir panašios technologijos

 

Mes naudojame slapukus ir panašias technologijas („slapukai“), kad pagerintume savo produktus ir Jūsų patirtį mūsų Svetainėje, rinkdami informaciją apie tai, kaip naudojatės mūsų Svetaine. Dalis naudojamų slapukų reikalingi pagrindinėms Svetainės funkcijoms, tačiau slapukus mes taip pat naudojame ir analizuodami naudojimąsi Svetaine (kad galėtume įvertinti ir pagerinti jos veikimą).

Taip pat, rinkdami informaciją apie Jūsų įrenginį ir susiedami su Jūsų asmens duomenimis, galime geriau pritaikyti savo Svetainę Jūsų poreikiams ir interesams, užtikrinti, kad mūsų Svetainė Jums suteiktų geriausią patirtį.

 

 1. KAM GALIME PERDUOTI (BENDRINTI) JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

 

7.1. Mūsų paslaugų teikėjai

Mes Jūsų asmens duomenis bendriname šiems duomenų tvarkytojams (t. y. paslaugų teikėjams, kurie padeda mums atlikti pirmiau nurodytas užduotis):

Susijusioms  įmonėms ir patikimoms trečiosioms šalims, kurios tiesiogiai palaiko mūsų veiklą: teikia buhalterines paslaugas, užtikrina Svetainės administravimą (UAB „Skaivarė“ ……..) dėl IT sistemų valdymo (palaikymo, priežiūros ir testavimo).

Jeigu iš mūsų užsisakote produktą ar paslaugą, – patikimoms trečiosioms šalimis (lėktuvų, laivų bilietų, apgyvendinimo vietų rezervavimo sistemoms, apgyvendinimo institucijoms, kad įgalintume mokėjimus ir Jūsų užsakytų produktų užsakymą, pristatymą bei paslaugų teikimą. Jei nedavėte sutikimo, šios patikimos trečiosios šalys neturi mūsų įgaliojimo naudoti Jūsų asmens duomenis jokiu kitu būdu, išskyrus nurodytą šiame punkte; mes reikalaujame šias patikimas trečiąsias šalis naudoti tinkamas technines ir organizacines priemones, siekiant užtikrinti Jūsų asmens duomenų saugumą.

 

Pabrėžiame, jog šiems duomenų tvarkytojams keliame griežtus reikalavimus pagal taikytinus duomenų apsaugos įstatymus, kad jie tvarkytų Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi tik mūsų nurodytais tikslais bei apimtimi ir atitiktų aukštus IT saugumo standartus.

 

7.2. Kiti gavėjai

 

Mes Jūsų asmens duomenis bendriname šioms trečiosioms šalims, kurios apdoroja Jūsų asmens duomenis savo tikslams (t. y. šios trečiosios šalys nėra mūsų įgalioti duomenų tvarkytojai, jos naudoja Jūsų asmens duomenis savo interesais arba dėl to, kad jūs su tuo sutikote):

 • kelionių organizatoriams, aviakompanijoms
 • lėktuvų, laivų bilietų, apgyvendinimo vietų rezervavimo sistemoms, apgyvendinimo institucijoms;
 • Valstybinei mokesčių inspekcijai;
 • Teisėsaugos ir kitoms institucijoms, jeigu atskleisti Jūsų asmens duomenis reikalaujama pagal įstatymus, teisėtą valdžios institucijų/pareigūnų nurodymą ar teismo sprendimą.

 

Pažymime, kad mes niekada nebendriname Jūsų asmens duomenų socialiniuose tinkluose. Kai mes plečiame savo klientų ratą ar atitaikome klientus per socialinius tinklus, pvz., „Facebook“ ar „Google“, Jūsų asmens duomenis padarome anoniminius prieš juos persiųsdami. Jeigu ateityje būtų pakeitimų ir mes turėtume Jūsų asmens duomenis bendrinti socialiniuose tinkluose, mes iš anksto paprašysime Jūsų sutikimo.

 

7.3. Dalijimasis informacija apie Jūsų naudojimąsi Svetaine

Informacija apie naudojimąsi mūsų svetaine nesidalijame.

 

 1. Į KURIAS ŠALIS PERSIUNČIAME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

Jūsų asmens duomenų į kitas šalis nesiunčiame.

Arba

Daug mūsų patikimų trečiųjų šalių ir grupės įmonių yra šalyse, esančiose Europos ekonominėje erdvėje (EEE), kuriose asmens duomenų apsauga užtikrinama tinkamu lygiu.

Kai mums reikia persiųsti Jūsų asmens duomenis patikimai trečiajai šaliai, esančiai šalyje, apie kurią manoma, kad duomenų apsaugos įstatymai nesuteikia tokio paties lygio apsaugos, koks galioja EEE, mes užtikriname tinkamą duomenų apsaugą, naudodami papildomas teisines priemones, pvz., standartines sutarčių sąlygas.

Daugiau informacijos apie duomenų persiuntimą galite sužinoti iš mūsų atsakingo už duomenų apsaugą asmens (žr. kontaktinę informaciją 2 skirsnyje).

 

 1. KIEK LAIKO TVARKOME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

Jūsų asmens duomenis tvarkome tik tol, kol įgyvendiname pirmiau minėtus tikslus, kuriems rinkome arba gavome Jūsų asmens duomenis, ir pasibaigia mūsų įsipareigojimų terminai saugoti įrašus, kaip nurodyta 6.1 skirsnyje.

 1. KOKIOS YRA JŪSŲ TEISĖS?

Jei tenkinami atitinkami reikalavimai, Jūs turite šias teises:

 • Gauti iš mūsų patvirtinimą, kad mes tvarkome Jūsų asmens duomenis arba ne, ir, jeigu taip, gauti prieigą prie savo asmens duomenų ir su jais susipažinti;
 • Reikalauti iš mūsų ištaisyti netikslius Jūsų asmens duomenis;
 • Reiklauti iš mūsų panaikinti Jūsų asmens duomenis („teisė būti pamirštam“);
 • Nesutikti su Jūsų asmens duomenų tvarkymu;
 • Reikalauti iš mūsų apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą;
 • Kreiptis į mus dėl Jūsų asmens duomenų perkeliamumo – gauti mūsų turimus Jūsų asmens duomenis struktūruota, įprastai naudojama bei automatiškai nuskaitoma forma ir persiųsti juos kitam duomenų valdytojui.

 

Daugiau sužinoti apie šias teises galite https://www.ada.lt/go.php/JUSU-TEISES770. Norėdami pasinaudoti savo teisėmis, kreipkitės į atsakingą už asmens duomenų apsaugą asmenį , kurio kontaktiniai duomenys nurodyti 2 skirsnyje.

 

 1. Ar galite atšaukti savo SUTIKIMĄ MUMS tvarkyti JŪSŲ asmens duomenis?

Tais atvejais, kai Jūsų sutikimas sudaro teisinį pagrindą mums tvarkyti Jūsų asmens duomenis, savo sutikimą galite atšaukti tokiais būdais:

siųskite mums el. laišką jolita@bestservis.lt arba skambinkite mūsų Bendrovei, kaip nurodyta 2 skirsnyje.

Atminkite, kad Jūsų sutikimo atšaukimas neturi įtakos Jūsų asmens duomenų tvarkymo teisėtumui prieš atšaukimą.

 1. AR GALITE SKŲSTIS DUOMENŲ APSAUGOS INSTITUCIJOMS?

Jeigu manote, kad tvarkydami Jūsų asmens duomenis pažeidžiame duomenų apsaugos įstatymus, galite pateikti skundą kompetentingai prižiūrinčiai institucijai Lietuvos Respublikoje ar kitoje valstybėje, kurioje gyvenate, dirbate arba kurioje buvo pažeistas Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas.

 1. KAIP MES UŽTIKRINAME JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ SAUGUMĄ?

Mes naudojame tinkamas technines ir organizacines priemones, leidžiančias apsaugoti Jūsų pateiktus asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, praradimo, pakeitimo, neteisėto atskleidimo ar neteisėtos prieigos prie Jūsų asmens duomenų. Priemonės išvardintos šios Politikos  Nr.1  „Saugumo priemonių sąrašas“.

 1. AR GALIME PAKEISTI PRIVATUMO POLITIKĄ?

Esant poreikiui, mes galime keisti šią Privatumo politiką, tinklapyje www.bestservis.lt paskelbdami atnaujintą Privatumo politikos versiją. Maloniai prašome Jus dažnai aplankyti šią skiltį ir susipažinti su aktualia Privatumo politikos redakcija.

 

Nuoroda į dokumentą:

Privatumo politika Best Servis

Palaikykime ryšį!

Mes Facebook’e

© Bestservis 2016