All for Joomla All for Webmasters

TITLE

DESCRIPTION

Svarbi informacija

kreta15 kreta16 kreta14

SVARBI INFORMACIJA

Jaunieji turi mums atsiųsti sekančius dokumentus:

Būsimo sutuoktinio ir sutuoktinės (abiejų) :
1. Pasų kopijos arba ID kortelių kopijos;

  1. Naujo pavyzdžio gimimo liudijimai;
  2. Pažymos apie šeimyninę padėtį (iš savo gyvenamojo miesto metrikacijos);
  3. Ištuokos liudijimai (jei santuoka ne pirma).

Visi išvardinti dokumentai, išskyrus pasų kopijos, turi būti originalūs ir patvirtinti apostilėmis, kurias deda URM.

Gavę dokumentus, mes juos verčiame į graikų kalbą. Tada užregistruojame santuoką – yra paskiriama santuokos diena ir laikas. Santuokos dieną mes deriname su metrikacijos biuru Kretoje pagal jaunųjų pageidavimus. Kretoje tuoktis  savaitgaliais kainuoja brangiau nei darbo dienomis. Todėl apie norimą vestuvių dieną reikia iš anksto informuoti vestuvių planuotojus.

Santuokos ceremonija vyksta paplūdimyje, ant jūros kranto, jaukioje ir nuošalioje vietoje. Tuokiantysis asmuo kalba graikų kalba, o vertėjas verčia pagal pageidavimą, į lietuvių kalbą arba anglų kalbą.

Per kelias darbo dienas po santuokos ceremonijos, jaunieji gauna oficialų vestuvių liudijimą su apostile, galiojantį ir Lietuvoje. Lietuvoje tereikia liudijimą išversti į lietuvių kalbą ir užregistruoti santuoką savo miesto metrikacijos skyriuje. Lietuvoje užregistruojant santuoką, moteris ir renkasi sau norimą pavardę po vedybų. Užsienyje pavardės nėra kaičiamos.

Geriausias laikas vestuvėms Kretos saloje – nuo gegužės iki spalio mėnesio. Oras Kretoje yra ypač palankus vestuvėms – čia daugiausia saulėtų dienų metuose, lyginant su bet kuria kita Europos valstybe. Tačiau, planuojant vestuves, reikia turėti mintyje, kad rugpjūčio mėnesis yra pats atostogų pikas – tada paslaugos kainuoja brangiausiai ir yra labai daug poilsiautojų.

Nuo ko pradėti planuoti vestuves Kretoje? – Pirmas ir pats svarbiausias žingsnis yra išsirinkti atskridimo – atostogų datą. Tada kreiptis į vestuvių organizatorių ir suderinti atvykimo bei vestuvių laiką.

Mes pasiūlome galimą vestuvių datą, apgyvendinimo galimybes bei visas norimas vestuvių paslaugas.

Fotografai. Mes dirbame su pačiais geriausiais meninės fotografijos specialistais iš Sankt Peterburgo, Prahos, Graikijos ir Lietuvos. Galime pasiūlyti žymius fotografus už labai gerą kainą – nuo 500-1500 eurų už vestuvinės dienos fotografavimą. Todėl nėra reikalo skraidintis savo fotografus iš Lietuvos, ir mokėti daugiau.

Profesionalios dekoratorės paslaugos. Kiekvienoms vestuvėms vis kitoks vestuvinės arkos, šventinio stalo ir vilų dekoras. Rinktis galima iš įvairių temų: jūros tema, aistringa raudona, vintažinės vestuvės, alyvmedžių akcentas, ryški salotinė, tamsiai mėlyna  ir kita. Dekoratorės paslaugos kainuoja nuo 500 eurų.

Floristai. Dirbame su vienu geriausių floristikos salonų Kretos saloje.  Puikūs specialistai, patikimi ir lojalūs bendradarbiai visus mūsų darbo metus. Įgyvendina visus sumanymus nuo norimos vestuvinės puokštės iki gyvų gėlių vestuvinės arkos. Vestuvinės puokštės kainos 60-160 eurų.

Grožio meistrai. Siūlome mūsų kurorte įsikūrusio grožio salono paslaugas. Salono savininkė Atina yra puiki šukuosenų meistrė, galinti padaryti bet kokią šukuoseną net iš nuotraukos. Visažistės be vargo pritaiko kiekvienai nuotakai tinkantį vestuvinį makiažą ir pasiūlo įvairių graikiškų akcentų. Vestuvinės šukuosenos ir makiažo kainos svyruoja nuo 60-200 eurų. Yra galimybė pasidaryti bandomą makiažą ir šukuoseną.

Vestuvinis tortas. Mūsų siūlomi vestuviniai tortai yra užsakomi pačioje geriausioje Graikijos cukrainėje. Jie yra labai gražūs, ir skanūs. Torto modelis ir dizainas yra parenkami priklausomai nuo jo dydžio, detales suderinus su jaunaisiais. Galima rinktis iš daugybės skonių. Didesniems tortams siūlome elegantiškus kelių aukštų tortų rėmus nemokamai. Vestuvinio torto kaina nuo 35 €/kg. Beveik visos jaunųjų poros užsisako vestuvinį tortą ir mėgaujasi ypatingu jo skoniu.

Vestuvinę suknelę geriausia skraidintis iš Lietuvos. Kad būtumėt garantuota, jog vilkėsite savo svajonių suknelę. Kretoje tokios galite ir nerasti.

Vestuvinis banketas arba šventinė vakarienė yra organizuojami: paplūdimyje ant jūros kranto, restorane prie jūros arba vilų kiemelyje prie baseino. Šventės vieta priklauso nuo žmonių skaičiaus ir jaunųjų pageidavimų. Romantiška vakarienė dviems kainuoja nuo 180 eurų. Organizuojant vestuves su svečiais, šventinė vakarienė restorane vienam žmogui kainuoja nuo 60 eurų, o privatus banketas vilose nuo 105 eurų žmogui.

Muzikantai.  Labai romantišką ir jaukią atmosferą sukuria gyva muzika vestuvių ceremonijos metu. Galima rinktis grojimą gitara, arba tradicine graikiška lyra. Šios paslaugos kaina – nuo 120 eurų. Vestuvių šventei vakare galima rinktis ,,Graikišką vakarą‘‘ – gyva graikiška muzika ir šokiai bei šou programa arba DJ‘ų. Muzikantų darbas kainuoja nuo 800 eurų.

Privatus saulės palydėjimo kruizas katamaranu – tai labai populiari vestuvių pramoga. Skambant romantiškai muzikai jaunieji ir jų svečiai plaukia prie olų palydėti savo vestuvinės dienos saulę. Laive taip pat galima surengti meninę fotosesiją. Privataus kruizo kaina dviems – 450 eurų. Didesnei kompanijai skaičiuojam papildomai  55 eurus žmogui. Į kainą įtraukti gėrimai ir užkandžiai bei laivo kapitono vaišės.

Papildomos paslaugos.  Mes siūlom papildomas pervežimo paslaugas, šventinius fejerverkus, dangaus žibintus, dovanėles svečiams ir kita.

 

Vestuvės Kretos saloje – palikite visus rūpesčius mums ir mėgaukitės savo gyvenimo švente!

Palaikykime ryšį!

Mes Facebook’e

© Bestservis 2016