All for Joomla All for Webmasters

Tai kontrastų šalis, kurioje puikiai dera praeitis ir dabartis, susilieja modernus pasaulis ir dykumų amžinybė.

Jungtiniai Arabų Emyratai

Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE) – tai kontrastų šalis, kurioje puikiai dera praeitis ir dabartis, susilieja modernus pasaulis ir dykumų amžinybė. Šios egzotiškos ir modernios valstybės miestai yra apgaubti tviskančia rytietiška prabanga ir šiuolaikišku modernumu, kuris puikiai dera su puoselėjama arabų kultūra ir papročiais.

Smėlynuose iškilę neįtikėtinos architektūros miestai yra lyg stebuklas, viso pasaulio turistus traukiantis ne mažiau nei didingosios Gizos piramidės, Antikos rūmų grožis ar pusiaujo džiunglių egzotika. Turbūt nėra pasaulyje kitos taip greitai atsinaujinančios ir besikeičiančios šalies. Ieškantiems poilsio rekomenduojame Dubajų – tai švarūs, erdvūs smėlio paplūdimiai ir šilta turkio spalvos jūra. Saulė čia šviečia 350 dienų per metus. Dubajuje galima ne tik maudytis ir kaitintis saulėje. Aktyvaus poilsio gerbėjai gali išbandyti įvairias vandens sporto 36_1476x986_rūšis – nardymą, povandeninį plaukiojimą.
Daugelyje pakrančių viešbučių yra teniso ir sieninio kortai, sveikatingumo ir jūros terapijos centrai.

Kodėl verta keliauti į JAE?
Pateksite į tviskančios prabangos ir civilizacijos laimėjimų šalį. Susipažinsite su giliomis religinėmis tradicijomis ir tuo pačiu architektūros modernumu bei kosmopolitiška aplinka. Išbandysite įspūdingą skonių ir kvapų įvairovę, skanaudami Artimųjų Rytų virtuvės patiekalus. Mėgausitės puikiai išvystyta turizmo infrastruktūra. Pamatysite daug vietines gilias tradicijas turinčios arabiškos autentikos. Nuobodžiauti neleis daugybė pramogų – vandens pramogų parkai, slidinėjimo centras, golfo aikštynai. Sužavės puikus klimatas – žiemos sezono metu daug šilčiau nei Egipto ar Tenerifės kurortuose. Smulkaus smėlio paplūdimiai, skalaujami Indijos vandenyno.

Palaikykime ryšį!

Mes Facebook’e

© Bestservis 2016