All for Joomla All for Webmasters

Sakoma, kad Tailandas – tai tūkstančio šypsenų šalis.

Tailandas

Sakoma, kad Tailandas – tai tūkstančio šypsenų šalis. Čia puikus gal kiek aštrokas egzotiškas maistas, įvairiaspalvės žiedų girliandos, tajų masažas ir ypatinga Budos šypsena, kiekvieno sutikto veide… Čia viskas Jums atrodys kitaip.  Vidinė tajų ramybė iš pradžių stebins ir trikdys, bet grįžę namo imsite jos ilgėtis…

 

1.Tikrai verta paragauti žymios aštrios Tom Yam  sriubos. Pačiam vieną kartą paragauti visuomet geriau, nei šimtą kartų išgirsti ar perskaityti.
2. Paskanauti šviežių omarų, sugautų ir pagamintų tiesiog jūsų akyse.
3. Prisiliesti prie garsiosios Budos statulos
IMGP6756, kuri yra viena didžiausių statulų visame pasaulyje.
4. Pakeliauti ant dramblio arba tiesiog jį pamaitinti iš rankų, nuprausti.
5. Sužinoti ir savo kailiu patirti, kas yra tikrasis tailandiečių masažas, apie kurį pasaulyje tiek daug šnekama. Šio masažo paslaptis glūdi tame, jog jis normalizuoja žmogaus medžiagų apykaitą ir atgaivina viso kūno raumenis taip gerai, jog žmogus po šio masažo jaučiasi tarsi naujai gimęs.
6. Pajusti tropinių frangipani gėlių aromatą, iš kurių gaminamas nuostabus natūralus muilas ir kvapnūs aliejai.
7. Sudalyvauti un

ikaliame renginyje – skraidančių žibintų festivalyje. Nepamirškite prieš paleisdami savąjį žibintą į dangų sugalvoti norą ir pasigrožėti tūkstančiais kitų į dangų kylančiais žibintais.
8. Sužinoti, kas yra „guava“ ir „longanas“. Be to, ne tik sužinoti, bet ir paragauti šių egzotinių ir gana retų vaisių. 9. Atsidurti tame pačiame paplūdimyje, kuriame buvo filmuojamas kultinis kino filmas „Paplūdimys“, su žymiuoju aktoriumi Leonardo DiCaprio.dreamstime_m_14803297

TAILANDAS 13 d./12 nakv.

Bankokas 2 nakv., Kanchanaburi (upė Kwaj) 1 nakv., Pataja 5 nakv., Koh Chang 4 nakv. (įmanoma ir 15 d./14 nakv. kelionės programa. Tada prisidėtų viena nakvynė Patajoje ir viena Ko Chang (jei atgalinis skrydis iš Bankoko vakarinis, ir 1 nakvynė Patajoje ir 1 nakv. Bankoke, jei atgalinis skrydis iš Bankoko rytinis).

1 diena. Atvykimas į Bankoką Skrydis į Tailando sostinę Bankoką. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį Bankoke. Vakare už papildomą mokestį galima rinktis vakarienę, plaukiant kruizu Chaophraya upe (apie 50 USD / asm). Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pilna diena Bankoke Visa diena Bankoke: Auksinės Budos šventyklos lankymas, Wat Pho šventykla, didžiųjų Karalių rūmų lankymas, Smaragdinio Budos šventykla, plaukimas kanalais, brangakmenių galerijos lankymas. Laisvas laikas, kurio metu rekomenduojama aplankyti viešbučio Bayoke apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria nuostabi Bankoko panorama, Siam Paragon prekybos centrą ir jame esantį okeanariumą, taip pat nacionalinio Siam Niramit teatro pasirodymą. Nakvynė viešbutyje.file000142687150

3 diena. Bankokas – Damnoen Saduak – Kwai upė Pusryčiai. Vykstama link Kwai upės. Vykstama link kokoso riešutų fermos bei žymiojo „plaukiojančio turgaus“ – Damnoen Saduak, iki šių dienų išlaikiusio senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas, tai didžiausias, spalvingiausias bei egzotiškiausias Tailando turgus. Pietūs. Lankomas istoriškai svarbus tiltas per upę Kwai bei mirties keliu vadinamas geležinkelis. Galimybė pajodinėti drambliais (už papildomą mokestį ~ 28 USD/asm). Grožintis uolėtais kalnais bei kriokliais, laiveliais plaukiama į džiunglių viešbutį ant vandens. Vakarienė. Laisvas laikas. Vakarinis pasirodymas, pasakojantis apie monų genties kultūrą (už papildomą mokestį ~ 200 THB/asm). Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Kwai upė – Pataja Pusryčiai. Tajų masažas (būtina užsisakyti iš vakaro). Vykstama į vietinių gyventojų kaimelį Pir, ekskursijos metu aplankoma vietinė šventykla bei mokykla, grožimasi laukinėmis orchidėjomis, bambukų giraitėmis. Maudynės karštų versmių voniose, prie Saioke krioklio. Pietūs vietiniame restoranėlyje. Po pietų lankoma tradicinės tajų medicinos vaistinė, galimybė įsigyti tepalų, užpiltinių, sulčių (viskas iš natūralių produktų). Pervežimas į Patają. Nakvynė viešbutyje.

5– 7/8 dienos. Pataja Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Patają: gyvačių ir krokodilų ferma, milijonus metų skaičiuojantis akmenų parkas. Poilsis prie jūros Patajoje. Pataja – Tailando Rivjera, vienas garsiausių Azijos kurortų, įsikūręs 147 km į pietryčius nuo Bankoko, prie Thai įfile0001917465760lankos. Kurortas garsėja plačiais paplūdimiais, parduotuvių, tajų virtuvę pristatančių restoranų ir kavinių gausa, naktinio gyvenimo įvairove. Poilsiaujant Patajoje rekomenduojama aplankyti tropinį Nong Nooch sodą, Mini Siamo parką, teatralizuotus transvestitų šou, plaukti į šalia esančias salas. Nakvynės viešbutyje.

8/9 diena. Pervežimas Pataja – Koh Chang (tik su vairuotoju) Pusryčiai. Išvykimas į Koh Chang salą. Tai viena iš penkiasdešimties Koh Chang nacionaliniame parke esančių salų, išsidėsčiusių Siamo įlankoje, netoli Tailando – Kambodžos sienos. Koh Chang sala didžiuojasi savo balto smėlio paplūdimiais, koraliniais rifais, tropiniais miškais bei
įspūdingais kriokliais. Nakvynė viešbutyje.

10 – 12 dienos. Koh Chang Pusryčiai. Poilsis Koh Chang saloje. Nakvynės viešbutyje.

13 diena. Koh Chang – Bankokas Pusryčiai. Išvykimas į Bankoką,pasitikimas ir pervežimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Palaikykime ryšį!

Mes Facebook’e

© Bestservis 2016